Mağaza

Kaleiçi
16 Ekim 2020
Hadrian Kapısı
16 Ekim 2020
Show all

Atatürk Parkı

ATATÜRK PARKI SOSYAL TESİSİ

2017 yılının son çeyreğinde açılan Sosyal Tesisimiz, Konyaaltı Caddesi üzerinde bulunan Antalya Atatürk Parkı içinde falezler üzerinde yer almaktadır. Modern tasarımı, yeni konsepti, kaliteli hizmeti, muhteşem Akdeniz ve Beydağları manzarası ile halka açık sosyal tesis olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

 

EKDAĞ olarak çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği en öncelikçiğimizdir. İlk günden itibaren Covid-19 virüsü ile ilgili en üst seviyede önlemler alarak, Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kurallar ve Dünya Sağlık Örgütü’nün yaptığı uyarılar çerçevesinde merkez ofisimiz ve üretim tesisimizde gerekli hijyen bildirimlerini gerçekleştirdik. Dışarıdan satın alınan tüm hammaddeler sağlık ve tarım bakanlığı kriterleri ışığında ustalarımız tarafından kontrol edilmekte ve standart dışı ürünler kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ekdağ mutfağından, Taptaze ve en kaliteli malzemeler tadına doyamayacağınız lezzetlere dönüşmektedir. Yemeklerden sonra ve keyifli sohbetlerin yanında sıcak veya soğuk içeceklerimiz ile tercih edebileceğiniz enfes kendi üremimizi olan tatlı ve pasta çeşitlerimizi tüketebilirsiniz.

EKDAĞ, Akdeniz mavisi,Beydağları manzarasına karşı sunduğu menüsüyle ve her köşesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu ve sıcak buluşmalara keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor .Çocuklarımız bahçemizde bulunan oyun parkında eğlenirken, siz rahatça dinlenip Güne zinde başlamak için taze meyve suyu, demleme çay ya da özel kahveler eşliğinde tostlar, bol çeşitli kahvaltı tabaklarıyla günü renklendiren leziz başlangıçlar. Gün içerisinde keyifli sohbetlerinizin yanında Atıştırmalıklar, taze Salatalar keyifli ve eğlenceli Pizzalar, Sandviçler, Burgerler ,Makarna tabakları Steak çeşitlerimiz ile siz değerli misafirlerimizi bekleriz.

Atatürk Parkı Sosyal Tesisimiz toplam da 350 kişiliktir.Tesisimiz kış mevsimi 09.00 – 22.00, yaz mevsimi 08.30 – 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Rezervasyon, kutlama ve toplantılar için bir gün öncesinden bilgi vermek ve ayrıntılı bilgi alabilmek için, Atatürk Parkı Sosyal Tesisimizin 0242 237 07 19 numaralı telefonu ile iletişime geçebilirsiniz.

ADRES: Bahçelievler Mahallesi Konyaaltı Caddesi Atatürk Park içi No:25/10 R1 Muratpaşa / Antalya