Mağaza

Olympos sahili
16 Ekim 2020
Olympos Teleferik – Kemer
16 Ekim 2020
Show all

Aqualand & Dolphin Land

اكوا لاند انطاليا من اجمل اماكن السياحة في انطاليا تركيا

Antalya Aqualand aquaparka gittiğinizde yunusların eşsiz şovlarını yakından izleme fırsatını yakalayacaksınız. Bu muhteşem gösteride olağan üstü akrobasi hareketleri ile hayrete düşüren yunusları hem izleyebilir hemde yunus ile yüzme aktivitesi yapabilirsiniz.

Hayatın her anında keyif çıkartarak yaşayanlardansanız Antalya Aqualand & Dolphinland tam size göre, aqua park 1994 yılından kurulmuş ve günümüze kadar tecrübesiyle yolculuğuna devam etmektedir. Profesyonel eğitmen ve uzman kadrosu ile daha iyi hizmet vermek ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak için çalışmaktadır. Antalya’nın ilk su parkı olma özelliğini taşıyan Aqualand & Dolphinland su parkının şehir merkezinde olması ulaımın kolay ve rahat olması avantajını taşımaktadır. Parkın içindi aquparkın yanı sıra botanik ağaçların ve süs bitkilerinin olmasıyla gelen misafirlerine ayrı bir hava katarak daha fazla keyif almaları sağlanmaktadır.

Meltem Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Konyaaltı Koruluğu Yanı NO:203 07100 Muratpaşa / Antalya adresinde yer alan Antalya Aqualand‘nde, 3 havuz ve 15 kaydırak bulunmaktadır.